2265 відгуків
интернет- маркет "Алл торг"
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер

Телевізори і Android приставки

Опис: Виробники постійно працюють над підвищенням якості зображення на рідкокристалічних дисплеях. Так, були розроблені технології, засновані на принципі LCD. Телевізори LED, які нещодавно з'явилися на прилавках магазинів побутової техніки, виготовлені з урахуванням цих технологій. Типи екранів Розрізняють такі типи: LCD (РК) – цим терміном іменується рідкокристалічний екран.
CCFL (флуоресцентна лампа на холодних катодах) – рідкокристалічний екран, що підсвічується з допомогою катодної лампи.
LED (світлодіодна лампа) – рідкокристалічний екран, що підсвічується мікроскопічними світлодіодними лампами.
Від конструкції підсвічування і її типу залежить якість і параметри енергоспоживання пристрою.  
Якість зображення В звичайних ЖК-телевізорах підсвічування створюється з допомогою флуоресцентної лампи, розташованої за дисплеєм або збоку. Така конструкція не дозволяє підсилити яскравість і глибину кольору в одній частині дисплея і одночасно зменшити цей показник в інший. LED телевізорах підсвічування відбувається за рахунок системи мініатюрних світлодіодних ламп, вмонтованих в матрицю дисплея, що дозволяє змінювати яскравість на локальних ділянках екрану. Відмінності в обох технологіях пікселів підсвічування очевидні: Телевізійний ЛІД дисплей відключає підсвічування в темних ділянках (пікселях) зображення і одночасно посилює її на світлих. Це надає картинці обсяг і контрастність.
Телевізійний дисплей з CCFL лампою зменшує або збільшує підсвітку всього екрану, але він не працює з окремими ділянками зображення.
Показники динамічної контрастності (здатність затемнювати або освітлювати екран в залежності від темних чи світлих кадрів відео) на LED-дисплеях вище, ніж у звичайних ЖК телевізорів.
Енергоспоживання світлодіодного підсвічування на 40% менше, ніж у ламп на холодних катодах.
Правила вибору Перед тим, як купити рідкокристалічний телевізор з LED підсвічуванням, враховуйте такі його особливості: Діагональ повинна становити не менше 32-42 дюйма, щоб встановити пристрій на оптимальній відстані 2.5-3 м від глядача без втрати чіткості зображення.
Чим більше дозвіл екрана, тим більше пікселів він сформує, підвищивши якість і чіткість картинки. Це актуально для великих діагоналей.
Оптимальное разрешение для 42-дюймовых (и более) экранов – это Full HD формат.
Некоторые модели Full HD телевизоров со специальным покрытием экрана позволяют использовать специальные очки для просмотра фильмов в 3D. LED телевизор с технологией 3D стоит на порядок дороже обыкновенных Full HD аналогов, но его цена постепенно уменьшается с массовым внедрением трехмерной технологии.
Чем больше частота развертки изображения, тем четче выглядят динамические сцены в фильмах. Оптимальная частота должна составлять не менее 100 Гц.
Товщина телевізорів з LED підсвічуванням позаду, трохи більше, ніж в екранах з бічним підсвічуванням. Більш плоский монітор зі світлодіодами з боків підійде для монтажу на стіну.
Треба звернути увагу і на роз'єми: Кілька HDMI роз'ємів, які передають одночасно звук і відеозображення, дозволять сполучати телевізор з комп'ютером, DVD-плеєром, тюнером, ігровою приставкою або SMART-TV (якщо функція SMART не вбудована).
Для підключення цифрових пристроїв та зовнішніх дискових накопичувачів не завадить один або кілька USB-портів.